Wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji


Zapewniamy kompleksową obsługę. Od pomysłu, aż po jego realizację. 

Zobacz więcej

Bądź widoczny ze swoją ofertą non-stop 


E-wizytówka, czyli strona wizytówkowa to najlepszy sposób, aby Twoja firma zaistniała w internecie. Jest to rozwiązanie zarówno dla osób prowadzących mały biznes, jak i dla większych firm chcących przedstawić swoją ofertę w sieci. Do jej najważniejszych funkcji należy rola informacyjna. Strona wizytówkowa to przede wszystkim przejrzystość i czytelność przedstawionych informacji. Nasze strony budujemy w oparciu o intuicyjny, polski system CMS, ułatwiający modyfikację zamieszczonych na niej treści oraz indeksowanie w wyszukiwarkach internetowych i pozycjonowanie jej.

Sprawdź

Strony www


Responsywność

Nasze strony internetowe spełniają wszelkie kryteria mobilności. Możesz być pewny, że wyświetlają się poprawnie na smartfonach, tabletach i komputerach. 

Indywidualne podejście

Uważnie słuchamy naszych Klientów i dostosowujemy nasze strony do Ich potrzeb. Zapewniamy indywidualne podejście oraz wykonanie szablonu graficznego

Nietypowe rozwiązania

Jesteśmy otwarci na każdą potrzebę. Tworzymy zarówno proste strony jak i rozbudowane aplikacje internetowe takie jak systemy do rezerwacji miejsc lub kalkulatory stawek za transport.

Wyszukiwarki

Każdą stworzoną przez nas e-wizytówkę indeksujemy w wyszukiwarce Google. Oferujemy również instalację statystyk o odwiedzających Google Analytics. 

E-commerce


Sklepy internetowe

Realizujemy wdrożenia sklepów internetowych, tworzymy strony www połączone z nimi, a także budujemy sklepy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. 

Szablony allegro

Przygotowujemy szablony aukcji Allegro. Od teraz każda Twoja aukcja będzie wyglądać profesjonalnie. 

Integracje

Możemy połączyć Twój sklep z systemem generowania listów przewozowych, magazynowym, fakturowania oraz szybkimi płatnościami on-line. 

Responsywność

Podobnie jak nasze strony - sklepy, które budujemy poprawnie wyświetlą się na komputerach osobistych, tabletach oraz telefonach. 

Pozycjonowanie i wizerunek marki


Mapy

Oprócz dodania e-wizytówki do Google proponujemy również dodanie Twojej firmy do Google Maps, aby Twoi klienci mogli Cie łatwiej znaleźć. 

Pozycjonowanie

Oferujemy usługi typowe dla pozycjonowania. Dzięki nim zwiększysz swoją pozycję w Google i dotrzesz do większej liczby klientów. 

Social media

Pomagamy w obsłudze mediów społecznościowych. Doradzamy w kwestii prowadzenia kampanii marketingowych, przygotowujemy niezbędne grafiki oraz materiały reklamowe, co skutecznie pomoże Ci zdobyć nowych klientów.  

Papeteria

Na życzenie Klienta wykonujemy również projekt wizytówek, ulotek oraz firmowej papeterii. Oprawa graficzna Twojej e-wizytówki powinna być zgodna z jej fizycznym odpowiednikiem. 

Latamy bezpiecznie i legalnie


Wynajmujesz nieruchomości i chciałbyś zaprezentować je w unikatowy sposób? A może chcesz, aby oferta prezentowana na Twojej e-wizytówce była opatrzona niespotykanymi fotografiami Twojej firmy? Z chęcią podejmiemy się tego zadania! W naszym zespole posiadamy operatorów z uprawnieniami do komercyjnego pilotowania bezzałogowych statków powietrznych z ważnym ubezpieczeniem OC, co jest koniecznie do bezpiecznego i zgodnego z prawem wykonywania lotów komercyjnych. Usługę wykonujemy na terenie województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego (m.in. Augustów, Białystok, Ełk, Giżycko, Hajnówka, Suwałki i okolice). 

Zdjęcia

Profesjonalne zdjęcia dostarczamy w pełnej rozdzielczości w formie cyfrowej już po obróbce. Gotowe do wydruku lub prezentacji Twoim klientom. 

Wideo

Dzięki doskonałym umiejętnościom gwarantujemy, że nasze nagrania w rozdzielczości 1920 x 1080 są najlepszej jakości. 

Jesteśmy do Twoich usług

Napisz do nas

Usługi IT


Inne usługi z zakresu projektowania i instalacji monitoringu IP, wykonywania sieci komputerowych oraz centralek telefonicznych. 

Przejdź

Technologie


Kontakt


Skontaktuj się z nami

Projekt i wykonanie: e-wizytowki.com.pl